manicure tutanowy

Piękne pazurki są ozdobą kobiecych dłoni. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam stylowy i oryginalny manicure. Do tej pory prawdziwym przebojem, któremu uległo większość kobiet był manicure hybrydowy. To dzięki niemu wymyślna stylizacja paznokci utrzymywała się od 2 do 3 tygodni. Do tej pory, bo oto nadchodzi nowe! Kosmetyczki i stylistki paznokci coraz częściej mówią o manicure tytanowym. Cóż to takiego?

Manicure tytanowy. Czyli co?

Manicure tytanowy to nowoczesna metoda zdobienia i wzmacniania paznokci. Na paznokciach utrzymuje się nawet do 6 tygodni! Co ważne – jest on bezpieczny dla kobiet w ciąży. Proces tworzenia manicure tytanowego polega na pomalowaniu zmatowionych paznokci cienką warstwą żelu, a następnie umieszczeniu ich w pojemniczku z kolorowym pudrem. Specjalny pyłek przykleja się do płytki już po pierwszej aplikacji, ale czynność należy powtórzyć. Następnie na kolorową powierzchnię nakłada się lakier nawierzchniowy i kończy zabieg przemywając paznokcie specjalnym płynem, który błyskawicznie utwardza i wysusza manicure. W przeciwieństwie do popularnej hybrydy, manicure tytanowy nie wymaga zastosowania lampy UV, która nie do końca jest zdrowa dla naszych paznokci. Ogromną zaletą tytanu jest również bardzo naturalny efekt. Poza tym, preparaty do manicure tytanowego mają w swoim składzie wiele cennych składników odżywczych i witamin, które wpływają na kondycję paznokci, działają wzmacniająco na płytkę i przeciwdziałają jej żółknięciu.

manicure tytanowy nie wymaga użycia lampy UV

Manicure tytanowy – zalety

Największą zaletą manicure tytanowego jest brak odtłuszczaczy i lamp UV. Dzięki temu kondycja naszych paznokci nie zostaje zagrożona. Oczywiście nie oznacza to, że taki manicure trwa długo. Cały proces nakładania zajmuje około 45 minut. Tytan jest bardzo trwały i wzmacnia płytkę paznokcia w naturalny sposób. Pozwala też uniknąć efektu sztuczności.

Wady manicure tytanowego

Przy wielu zaletach manicure tytanowego, istnieje też pewna wada – cena zabiegu. Nie da się ukryć, że ten pożądany manicure jest dość drogi. O ile za manicure hybrydowy zapłaciły od 50 do 70zł, tak za tytana przyjdzie nam zapłacić od 130 do 150zł.

wady maniture tutanowego

Dla kogo manicure tytanowy?

Manicure tytanowy polecany jest wszystkim paniom, które chcą cieszyć się pięknymi, a jednocześnie zdrowymi i mocnymi paznokciami przez naprawdę długi czas. Szczególnie polecany jest paniom, które mają kruche i łamliwe paznokcie, gdyż wzmacnia je już przy pierwszym „zabiegu”. Manicure tytanowy to także świetne rozwiązanie dla pań, które wybierają się w dłużą podróż i nie chcą w jej trakcie borykać się z jakimikolwiek odpryskami. W końcu to najlepsze rozwiązanie dla pań w ciąży, gdyż tytan jest dla nich bardzo bezpieczny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *